Naga MarketsPatrząc na kurs funta do dolara australijskiego (GBPAUD) widzimy serię dołków i szczytów tworzących się na coraz wyższych poziomach. Tempo wzrostów znacznie przyspieszyło w październiku. Jednakże ostatnie wydarzenia kwestionują utrzymanie silnego momentum.

Nie masz pewności czy Twoja strategia działa? Zobacz program Forex Tester >>

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, notowania GBPAUD wciąż utrzymują się ponad linią trendu wzrostowego biegnącą od dołka z lipca br. Jednakże sprzedającym udało się w zeszłym tygodniu przełamać przyspieszoną linię trendu z października br.

Dodatkowo, cena w czwartek nakreśliła niższy dołek i przełamała wsparcie przy 1,8905. Kolejnego dnia poziom ten został skutecznie przetestowany w roli oporu. Takie zachowanie akcji cenowej wskazuje na potencjał do dalszych spadków.

Najbliższym celem w przypadku realizacji niedźwiedziego scenariusza będzie linia trendu z lipca br. Wsparcie horyzontalne wypada natomiast w okolicach 1,8550. Korekty ostatnich spadków mogą trafić na oferty w okolicach 1,8905 oraz 1,9076.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Wykres dzienny pary walutowej GBPAUD - 23.12.2019 r.
Wykres dzienny pary walutowej GBPAUD – 23.12.2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here