Naga MarketsW ubiegłym tygodniu kurs funta (GBP) ponownie osunął się do linii trendu wzrostowego biegnącej od grudniowego dołka na wykresie GBP/AUD. Jak widać poniżej, dopiero w piątek pojawiło się nieznaczne odreagowanie spadków z wcześniejszych dni.

Co istotne, wcześniejszy test linii trendu miał miejsce na początku obecnego miesiąca, a po odbiciu notowania nie zdołały wyznaczyć nowych maksimów. Może to oznaczać, że kupujący nie dysponują siłą wystarczająca do kontynuacji tegorocznych wzrostów.

Decydujące może to być przełamanie wspomnianej wyżej linii trendu. Jeśli do niego dojdzie, po pokonaniu dołka wyznaczonego w tym miesiącu, cena może dalej kierować się do wsparcia horyzontalnego na 1.7710. Kolejny kluczy poziom obrony widoczny jest na 1.72810 skąd startował obowiązujący trend.

Alternatywnie, odbicie od linii trendu może napotkać na opór sprzedających w okolicach maksimów z obecnego miesiąca przy 1.8342. Kontynuacji trendu możemy się spodziewać po wybiciu 1.8500, poziomu który powstrzymuje kupujących od początku roku.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>


Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here