Naga Markets

Sytuacja na funcie szterlingu nadal wydaje się silnie wzrostowa, jednak widać pojawiają się już oznaki ożywienia i chęci zdobywania wyższych rejonów w ostatnich dniach. Jeszcze niedawno nieśmiało całkiem mowa była o zdobywaniu wyższych rejonów, jednak w czwartek 27 stycznia widać już, że para GBP/PLN generuje podejście bardzo silne – praktycznie do samego oporu na wysokości 5,50 PLN. Na ten moment para walutowa GBP/PLN może generować ruch w rejony 5,48 PLN w ramach korekty.

  • Kurs funta brytyjskiego może w kolejnych dniach generować dalsze wzrosty
  • Obecnie brytyjska waluta oscyluje wokół oporu H4 – D1
  • Para walutowa GBP/PLN może wcześniej wykonać korektę
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Funt szterling: korekta i dalsze wzrosty?

wykres Kurs funta GBPPLN H4 27.01.2022
Kurs funta GBPPLN H4 27.01.2022

Na rynku funta szterlinga wobec polskiego złotego co prawda nadal niewiele się zmieniło, rynek ten generuje dalsze sygnały wzrostowe – wraz z przekroczeniem zakresu średniej kroczącej i finalnym dotarciem do lokalnego oporu H4 – D1. W tym momencie rynek oscyluje na zakresie 5,49 PLN a ma on szansę w ciągu kolejnych dni na zdobywanie o wiele wyższych zakresów. Jednak wcześniej dobrze byłoby zobaczyć jednak jakiś układ korekcyjny, by dało się to realnie rozegrać.Funt szterling może znów wygenerować zatem kolejne podbicie w następnych dniach – nawet do rejonów 5,51 – 5,52 PLN. Widoczna strefa docelowa może okazać się dobrym celem dla rynku funta szterlinga w kolejnych sesjach.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: orlen cena akcji | funt online | dax notowania | jsw giełda | kurs kryptowalut wykres |

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułKurs euro atakuje 4,59 PLN. EUR/PLN nastawia się na dalsze wzrosty
Następny artykułCzwartkowe kursy walut – dolar, funt, frank i euro – 27 stycznia 2022 roku
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here