Kurs funta (GBP/PLN) stopniowo coraz wyżej. Obecnie podchodzi do 5,4680 PLNKurs pary z funtem szterlingiem wobec polskiego złotego (GBP/PLN) generuje tym razem w środę 27 października dalsze podbicie do zakresu 5,4680 PLN, zgodnie z tym co było oczekiwane podczas ostatniego przeglądu tego rynku. Para z funtem szterlingiem generalnie rzecz ujmując znajduje się cały czas w tendencji wzrostowej, co widoczne jest po załączonym wykresie rynku. Na ten moment zatem para walutowa GBP/PLN może generować kolejny ruch na delikatne podbicie a wsparciem jest rejon zakreślony na wykresie 5,4200 PLN. Celem dla kolejnych dni z kolei zakres 5,4890 PLN.

  • Kurs funta brytyjskiego generował znów ruch wzrostowy
  • Brytyjska waluta walczy o utrzymanie się ponad 5,46 PLN
  • Para walutowa GBP/PLN może podbijać jeszcze do 5,4890
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Funt szterling z celem na 5,49 PLN

wykres Kurs funta GBP/PLN H4 27.10.2021a
Kurs funta GBP/PLN H4 27.10.2021a

Na rynku funta szterlinga wobec polskiego złotego widać podczas środowej sesji, 27 października, że sytuacja nadal utrzymuje się w kontekście wzrostowym. W tym momencie para GBP/PLN oscyluje na zakresie 5,4680 PLN a ma ten rynek szansę jeszcze na osiągnięcie wyższej strefy. Oczekuje się w kolejnych dniach utrzymanie zakresu 5,42 PLN i podbicie testujące zakresy 5,49 – 5,4980 PLN. Zakresem sekwencyjnym również są rejony 5,41 PLN, gdzie przebiega również średnia krocząca, na co warto będzie w kolejnych dniach zwrócić uwagę.Mówiąc inaczej, nadal czeka nas prawdopodobnie ruch wzrostowy do zakresu 5,49 – być może to 5,4980 PLN lub nieco wyższego zakresu. Warto zatem będzie zwrócić uwagę na poziom 5,45 – 5,46 PLN jako istotny zakres wsparcia w kolejnych dniach czy rynek w tych rejonach nie będzie dawał sygnałów pro-wzrsotowych.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: orlen cena akcji | funt online | dax notowania | jsw giełda | kurs kryptowalut wykres |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:
Poprzedni artykułGry barowe, w których możesz zostać mistrzem świata
Następny artykułStrategia PSV: Brak dużego zejścia, rynek obsunął się 80 pkt
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here