Naga Markets

Kurs funta (GBP/PLN) nadal pikuje. Notowania oscylują wokół 5,40 PLNKurs pary z funtem szterlingiem wobec polskiego złotego (GBP/PLN) generuje podobnie zresztą jak wiele innych par ze złotym – dalsze spadki. Dzieje się tak w ostatnich kilku sesjach, kiedy rynek dobił do zakresu 5,6266 PLN. Obecnie, 03 grudnia rynek podbija do zakresu 5,4090 PLN co oznacza kolejną zmianę względem poprzedniej analizy pary walutowej. Wygląda na to, że rynek będzie mierzył się teraz z zakresem 5,35 – 5,34 PLN. Na ten moment zatem para walutowa GBP/PLN powinna nadal zachować sentyment korekty i schodzić do niższych zakresów.

  • Kurs funta brytyjskiego generuje cofnięcie do zakresu 5,4090 PLN
  • Polski zloty wydaje się lekko zyskiwać na tle światowych walut
  • Para walutowa GBP/PLN z celem na zakresie 5,34 PLN
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

GBP/PLN spada – rynek z celem na 5,34 PLN

wykres Kurs funta GBPPLN H4 03.12.2021
Kurs funta GBPPLN H4 03.12.2021

Na rynku funta szterlinga wobec polskiego złotego widać podczas kolejnej sesji tygodnia, 03 grudnia silniejszą już w tym momencie korektę, czego następstwem jest umacnianie się znów polskiego złotego względem światowych walut. Widać, że rynek funta szterlinga wyłamał niedawno zakres 5,49 PLN, który mniej lub bardziej – jednak był wsparciem dla rynku i obecnie cofa w ramach dalszego układu korekcyjnego.W przypadku utrzymania się tej zależności na rynku rynku funta – rynek może znów wygenerować zejście w rejony zakresu 5,35 – 5,34 PLN – gdzie przypada lokalne, mniej istotne wsparcie. Ta strefa jednak jak na razie może być jednym logicznym puntem odniesienia dla dalszego ruchu na co warto będzie zwrócić uwagę i dopiero wokół tej strefy szukać dalszych reakcji.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: orlen cena akcji | funt online | dax notowania | jsw giełda | kurs kryptowalut wykres |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułKurs euro (EUR/PLN) przy zakresie 4,59 PLN. Najbliższe wsparcie 4,57 PLN
Następny artykułIndeksy w USA rosną. Joe Biden wzmacnia zapewnienia o braku blokad
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here