Naga MarketsKurs funta (GBP) do dolara australijskiego (AUD) po trwających miesiąc spadkach znalazł wsparcie na poziomie 1,8100. Dynamiczne odbicie doprowadziło dziś do wybicia nowych maksimów.

Jak widać na wykresie dziennym GBP/AUD poniżej, notowania w drugiej połowie kwietnia dotarły do wsparcia przy 1,8100, gdzie przez kilka dni miała miejsce konsolidacja, która przybrała formę inside bara. Silne wybicie z tej formacja nastąpiło 24-go kwietnia, wtedy też kupujący zaprowadzili kurs do pierwszego oporu na zniesieniu 38,2% przy 1,8389.

Opór utrzymany został przez kilka dni, jednak w ubiegłym tygodniu byki powróciły, a wraz z ich powrotem dynamicznie wzrastała cena. Dzisiejsza sesja otworzyła się luką w okolicach tegorocznych maksimów, a szczyt sesji znalazł się na poziomach widzianych ostatnio w 2016 roku (referendum ws. Brexitu).

Obecnie widoczna jest reakcja na opór przy 1,8861, co spowodowało domknięcie luki wzrostowej. Utrzymanie oporu na zamknięciach dnia może skutkować odbiciem w kierunku 1,8581, gdzie znajduje się zniesienie 38,2% ostatniego ruchu wzrostowego.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie jeszcze ponad 300 innych walorów >>

Kurs funta do dolara australijskiego (GBP/AUD) - 6 maja 2019 r.
Kurs funta do dolara australijskiego (GBP/AUD) – 6 maja 2019 r.

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here