Naga MarketsKurs funta (GBP/CHF) utknął w konsolidacji. Cena ponownie skieruje się do oporu?Kurs funta (GBP/CHF) na początku września zaliczył silny, około 800-pipsowy spadek. Od tego czasu udało się odrobić połowę tych strat. Notowania ugrzęzły jednak w konsolidacji, której ograniczenia testowane były wielokrotnie tylko w obecnym miesiącu.

  • Funt mocno stracił na początku września
  • Korekta przybrała obecnie formę zakresu
  • Okazję do handlu będzie stanowiło potencjalne wybicie

Notowania GBP/CHF uwięzione w konsolidacji

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, wsparcie zakresu uformowało się w okolicach 1,1770. Opór z kolei stanowi strefa w obrębie poziomu 1,1900. Oba te poziomy już dwukrotnie testowane były w tym tygodniu.

Zobacz też: Wyznaczanie wsparcia oporu powinno być łatwe. Te kroki Ci w tym pomogą

W środę sesja zakończyła się w strefie oporu po uprzednim teście wsparcia. Wczoraj natomiast byliśmy świadkami sytuacji odwrotnej, gdzie odbicie od górnej bandy konsolidacji zaprowadziło kurs do jej dolnego ograniczenia.

Dziś cena ponownie odbija od wsparcia i wydaje się, że pozostanie w zakresie do na koniec tygodnia. Okazje do handlu mogą się w końcu pojawić, gdy już dojdzie do skutecznego wybicia.

Oprócz analizowanej pary walutowej, w ofercie XM znajdziesz jeszcze ponad 1000 innych instrumentów.
Sprawdź wielokrotnie nagradzanego brokera, u którego handluje ponad 2,5 mln traderów.

Przełamanie oporu odsłoniłoby okrągły poziom 1,20 CHF. Jeśli natomiast niedźwiedzie zepchną cenę pod wsparcie, najbliższy cel jaki mogą obrać znajdziemy przy 1,1667.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here