Kurs funta dociera do zakresu 4,87 PLN. GBP/PLN ponownie przy ważnym wsparciu Kurs funta szterlinga w środę pokazuje, że zejście do wsparcia nie odbywa się w szybki sposób. Para GBP/PLN pokazuje również przez to, że presja podażowa nie jest jakaś duża – jedynie zejście skutkuje brakiem wykorzystania okazji do utrzymania się powyżej średniej. Obecnie zatem zdaje się, że rynek funta szterlinga wobec polskiego złotego może przetestować całkowicie zakres wsparcia oraz pokazać następnie czy rynek będzie w stanie nadal utrzymywać się powyżej tego zakresu. Jeśli tak – osoby handlujące na parze GBP/PLN będą mogły mieć kolejną okazję. W razie wybicia jednak – rynek może szybkim ciosem atakować kolejne wsparcia. Zerknijmy zatem na wykres pary GBP/PLN.

Finax

Kurs funta szterlinga schodzi do lokalnego wsparcia cenowego – para GBP/PLN na wykresie H4

  • Kurs funta szterlinga w środę dociera do zakresu ważnego wsparcia cenowego
  • Obecnie para GBP/PLN może zejść jeszcze do pełnego testu obecnego zakresu
  • Osoby handlujące na parze muszą jednak uważać przed danymi dla tego rynku
  • Jeśli zakres wsparcia nadal będzie trzymał – rynek ma szansę na powrót

Rynek funta szterlinga rozpoczyna swoje środowe notowania od kontynuacji spadku zainicjowanego już przed kilkoma dniami. W tym momencie wydaje się, że para walutowa GBP/PLN ma szansę na głębsze zejście – w celu całkowitego testu zakresu wsparcia, które dobrze widoczne jest na złącznym wykresie pary GBP/PLN. Obecnie 4,86 PLN może zostać zatem jeszcze odwiedzone przez wykres i dopiero wówczas wykres pokaże inwestorom tego rynku jakie ma dalej zamiary. W przypadku utrzymania tej strefy istnieje spora szansa na powrót rynku ponownie pod górne ograniczenia – innymi słowy utrzymanie się zakresu konsolidacji, która nadal trwa.

W przeciwnym razie, w przypadku wyłamania zakresu wsparcia – na co póki co rynek nie wskazuje – szansa na dalsze spadki jest duża. Wówczas celem dla wykresu może okazać się zakres 4,83 PLN.

wykres Kurs funta GBPPLN H4 22.07.2020
Kurs funta GBPPLN H4 22.07.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here