Naga Markets



Kurs funta do dolara nowozelandzkiego osłabia się od czasu testu okrągłego poziomu 2,0000, kiedy to na wykresie dziennym powstała świec z długim knotem. Spadki zaprowadziły teraz notowania GBP/NZD do kluczowej strefy wsparcia.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs GBP/NZD w drugiej połowie minionego tygodnia przetestował linię trendu wzrostowego biegnącą od ubiegłorocznych minimów. Wsparcie to zbiegło się dodatkowo z kluczowym poziomem horyzontalnym przy 1,9500.

Czwartkowy test okazał się pozytywny, a w piątek zakres notowań zawarł się w poprzedniej sesji, co doprowadziło do powstania inside bara. Dziś natomiast cena znajduje się pod linią trendu oraz minimami świecy matki, a zatem mamy niepotwierdzone wybicie dołem z formacji inside bar oraz pokonanie wsparcia przy 1,9500.

Jeśli na zamknięciu dzisiejszej sesji, wybicie wsparcia (linii trendu oraz poziomu 1,9500) zostanie potwierdzone, sprzedający otworzą sobie drogę do dalszych osunięć. Kolejne kluczowe wsparcie przy tym scenariuszu wypada w okolicach 1,9000.



tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here