Naga MarketsKurs funta do dolara australijskiego (GBPAUD) znacznie zyskał zarówno podczas czwartkowej jak i piątkowej sesji odbijając do strefy konfluencji wsparcia. Gdzie cena może się kierować w tym tygodniu?

Notowania GBPAUD  na wykresie dziennym w ostatnim czasie poruszają się w trendzie wzrostowym, gdzie dołki i szczyty rysowane są na coraz wyższych poziomach. Ruch ten przybrał dodatkowo formę kanału wzrostowego.

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, kurs testował dolne ograniczenie wspomnianego wyżej kanału we wtorek oraz środę. Ponadto, poziom ten zbiega się ze wsparciem horyzontalnym przy 1,8100. Odbicie od konfluencji wsparcia było na tyle silne, że zniosło cały poprzedni impuls spadkowy. Nowe maksima wypadają obecnie na poziomach z maja br.

Kurs funta do dolara australijskiego (GBPAUD) - wykres dzienny - 14 października 2019
Kurs funta do dolara australijskiego (GBPAUD) – wykres dzienny – 14 października 2019

Wzrost o wysokim momentum zaprowadził notowania wprost do oporu stanowionego przez górne ograniczenie kanału rosnącego. Poziom ten skutecznie jak dotąd powstrzymuje kupujących przed dalszą ekspansją.

Kontynuacja korekty spadkowej może teraz kierować notowania do jednego z pobliskich wsparć. Najbliżej znajdziemy poziom 1,8490, w okolicach którego zlokalizowany jest szczyt z września. Niżej natomiast istotny wydaje się poziom 1,8400, który widać na wykresie 4-godzinnym poniżej.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs funta do dolara australijskiego (GBPAUD) - wykres 4-godzinny - 14 października 2019
Kurs funta do dolara australijskiego (GBPAUD) – wykres 4-godzinny – 14 października 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here