Kurs funta (CHF/PLN) odbija do 4,2416 PLN. Rynek nadal z brakiem siłyWe wtorek, 28 września kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego stoi mniej więcej w tym samym poziomie jak podczas ostatniego przeglądu tego rynku, na poziomie 4,24 PLN. Jak widzimy, po przełamaniu oporu 4,26 PLN rynek znów nie był w stanie utrzymać notowań powyżej tego poziomu, jednak nadal sekwencja wzrostowa dla franka trwa. Dlatego też warto potraktować to, co obecnie dzieje się na wykresie jako układ korekcyjny. Para walutowa CHF/PLN zatem może w kolejnych dniach zejść do rejonów 4,23 – 4,2250 PLN, skąd szukać będzie można dalszych wzrostów.

Frank szwajcarski nadal w tym samym ruchu

wykres Kurs funta GBPPLN D1 28.09.2021
Kurs franka CHFPLN D1 28.09.2021

Kolejny dzień dla franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego pokazuje, że tak naprawdę niewiele zmienia się od ostatniego przeglądu rynku, tak więc wszystkie założenia nadal pozostają dokładnie takie same. Ostatnio rynek był w stanie w ciągu ostatniej sesji znów wygenerować cofnięcie w ramach układu korekcyjnego do rejonu – 4,2400 PLN. Oznacza to, że para co prawda nadal jest nastawiona pro-wzrostowo, to jednak istnieje szansa na szukanie siły do dalszych wzrostów z nieco niższych rejonów.Celem dla rynku w kwestii dalszego cofania może być zakres zakres 4,2250 PLN. Warto zatem podczas kolejnych sesji będzie skupić się na układzie korekcyjnym tym rynku – a następnie dopiero szukaniu dalszych sygnałów pro-wzrostowych. Istnieje spora szansa na dalsze podtrzymanie zależności wzrostowej patrząc na nieco szerszy kontekst rynku. Ten jednak nie powinien przy tym wyłamywać widoczniej średniej kroczącej.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here