Kurs funta brytyjskiego obronił wsparcie. Para GBP/PLN z natarciem na 4,90 PLNKurs funta szterlinga wobec polskiego złotego podczas dzisiejszej sesji pokazuje to, co wczoraj było oczekiwane – odreagowanie od wsparcia cenowego. Para walutowa GBP/PLN w momencie pisania analizy oscyluje w zakresie 4,89 PLN jednak wszystko wskazuje na to, że możliwość dalszych wzrostów jest przed inwestorami rynku funta szterlinga. Spójrzmy zatem na wykres H4 pary GBP/PLN, ponieważ dalsze ruchy mogą dawać wskazówki co do kolejnego handlu na parze.

  • Kurs funta szterlinga wobec polskiego złotego faktycznie broni zakres wsparcia 
  • Para walutowa GBP/PLN wychodzi powyżej zakresu 4,89 PLN 
  • Szansa na przełamanie pobliskiego oporu jest relatywnie duża we wtorek
  • Kolejne ruchy pokazać powinny dalszą tendencję na rynku szterlinga

Kurs funta brytyjskiego nie odpuszcza od ostatniego wsparcia – para GBP/PLN na wykresie H4

Kurs funta szterlinga podczas poniedziałkowej sesji handlowej pokazuje, że nie ma zamiaru odpuścić dalszych wzrostów. Bardzo ciekawy ruch został wygenerowany ale i klasyczny, ponieważ rynek praktycznie wczoraj przyklejał się do wsparcia cenowego. Oczywiście nigdy nie można mieć absolutnej pewności co do ruchu, jednak szanse na odreagowanie były duże. Obecnie widzimy, że para walutowa GBP/PLN dociera do pobliskiego zakresu oporu – 4,90 PLN i wszystko wskazuje na to, że szansa na jego przełamanie oraz dalsze wzrosty jest bardzo duża.

Zatem podczas kolejnych godzin sesji europejskiej warto będzie patrzeć w jaki sposób rynek zareaguje na pobliski opór. Szansa na wzrosty obecnie jest duża a celem dla wykresu na najbliższe dni będzie można wytyczyć strefę 4,93 PLN, gdzie z załączonego wykresu pary GBP/PLN widać nieco istotniejszy poziom. Przy drobnym cofaniu pary w ramach korekty można będzie obserwować czy nie zostanie wygenerowany sygnał.

wykres Kurs funta szterlinga GBPPLN H4 22.09.2020
Kurs funta szterlinga GBPPLN H4 22.09.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here