Naga MarketsKurs dolara, euro, funta, price action, nial fullerPoniższy post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera, który specjalizuje się w analizach price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas Newsletter: GBPUSD, AUDUSD & CRUDE OIL – May 10th to 14th, 2021

Te artykuły również Cię zainteresują

Uwaga odnośnie wykresów: koniecznym warunkiem sukcesu w handlu jest broker oferujący „New York Close Forex Charts” (prawdziwy 5-dniowy wykres, który jest zgodny z zamknięciem sesji w Nowym Yorku).

Kurs funta (GBP/USD)

Price Action: Kurs funta wybił z wielokrotnej formacjia Inside Bar pod koniec zeszłego tygodnia.

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważamy pozycje długie na zniesieniu notowań w dół i po sygnale price action, podczas gdy cena utrzymuje się ponad wsparciem przy 1,3830.

Kurs dolara (AUD/USD)

Price Action: Kurs dolara wzrósł po byczym setupie Fakey + Pin Bar,  który uformował się w zeszłym tygodniu (omawiany w ostatnich analizach).

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważamy pozycje długie na zniesieniu w dół do zakresu setupu Fakey + Pin Bar (wejście drugiej szansy), podczas gdy notowania AUD/USD utrzymują się ponad wsparciem przy 0,7660.


Chcesz mieć dostęp do tej samej analizy wykresów technicznych i platformy brokera, z której korzysta Nial Fuller? - Pobierz darmowe oprogramowanie w tym miejscu.

invest

Ropa naftowa (WTI)

Price Action: Byczy Pin Bar uformował się pod koniec zeszłego tygodnia na krótkoterminowym poziomie wsparcia przy 63,85 USD.

Potencjalna koncepcja transakcyjna: Rozważamy zajęcie pozycji długiej po korekcie oraz sygnale kupna price action, podczas gdy cena ropy naftowej utrzymuje się ponad zakresem wsparcia między 60,69 do 62,21 USD.

Więcej od Niala Fullera:

Ten post został napisany przez światowej klasy tradera Niala Fullera i opiera się na jego własnych strategiach tradingu price action.

Oryginalny tekst możesz znaleźć tutaj – Weekly Trade Ideas Newsletter: GBPUSD, AUDUSD & CRUDE OIL – May 10th to 14th, 2021


Nial Fuller AuthorNial Fuller jest profesjonalnym traderem, coachem i autorem. Jest również założycielem oraz CEO Learn to Trade the Market, czołowego serwisu poświęconego edukacji tradingowej, skupiającego 20.000 tysięcy uczniów oraz 250.000 czytelników miesięcznie.
Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here