franki CHFKurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego wybija po próbach i mękach zakres oporu na poziomie 4,26 PLN podchodząc w tym momencie do zakresu nieco wyższego – 4,2720 PLN. Jak widać ze struktury H4 – D1, nadal podtrzymywana jest zależność pro-wzrostowa i w końcu rynek doczekał się takiego ruchu. W tym momencie jeśli szacować target docelowy dla kolejnych dni, musiałby on oscylować na zakresie 4,30 PLN, ponieważ zaraz po wyłamaniu oporu i utrzymania jego zakresu – rynek może nabrać tylko tempa wzrostów. Para walutowa CHF/PLN zatem może w kolejnych dniach podejść do strefy najwyższej od października zeszłego roku.

Frank szwajcarski wybija opór

wykres Kurs franka CHFPLN D1 30.09.2021
Kurs franka CHFPLN D1 30.09.2021

W końcu doczekaliśmy się momentu, w którym to kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego wyłamuje zakres oporu H4 – D1, czyli zakres 4,26 PLN. Dawno rynek nie był w stanie jednoznacznie wyłamać strefy, a obecnie oscyluje wyżej, na poziomie 4,2730 PLN. W tym momencie zatem sekwencja wzrostowa wraca do łask i jest szansa na to, że rynek franka w kolejnych dniach atakować będzie mógł nawet zakres o 3 grosze wyższy.Celem dla rynku w kwestii dalszego podejścia może być zatem 4,30 PLN. Warto podczas kolejnych sesji będzie skupić się na układzie korekcyjnym na tym rynku – a następnie dopiero szukaniu dalszych sygnałów pro-wzrostowych. Istnieje spora szansa na dalsze podtrzymanie zależności wzrostowej patrząc na nieco szerszy kontekst rynku.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here