Naga Markets

Kurs franka we wtorek przy 4,33 PLN. CHF/PLN może teraz podbićKurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego (para walutowa CHF/PLN) we wtorek 18 stycznia znajduje się w okolicach poziomy 4,33 PLN. Można śmiało powiedzieć, że rynek franka szwajcarskiego nadal znajduje się w tym samym rejonie, mimo, że szansa na silniejsze odreagowanie mogła być nieco większa. W tym momencie zatem kurs franka oscyluje w zakresie 4,3344 PLN i może on podbić jeszcze podczas kolejnych kilku sesji handlowych – nawet do rejonu 4,3610 PLN gdzie znajduje się kolejne ważne miejsce dla rynku. Para walutowa CHF/PLN może zatem podczas kolejnych dni nieco odreagować na co warto zwrócić uwagę.

Frank szwajcarski z możliwym odbiciem

wykres Kurs franka CHF/PLN H4 18.01.2022
Kurs franka CHF/PLN H4 18.01.2022

W kolejnych sesjach jak się okazuje kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego pokazuje, że rynek odbija od dolnych ograniczeń po wcześniejszych testach tego zakresu – choć nie w pełni. Spadek poniżej strefy 4,38 PLN oznaczał w ostatnich dniach, że para CHF/PLN mogła chcieć jeszcze niżej schodzić w ciągu kolejnych kilku sesji handlowych i to nie zmieniło się do teraz.Jednak warto zwrócić uwagę na fakt, że wraz z odreagowaniem w okolicach wsparcia może czekać nas teraz lekkie odbicie względem złotego do rejonów 4,36 PLN, gdzie można zauważyć kolejny istotniejszy poziom. Nie raz ostatnio zresztą strefa ta była cytowana jako ważna dla tego rynku.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułKurs dolara (USD/PLN) praktycznie bez zmian. Rynek oscyluje wokół 3,96 PLN
Następny artykułWtorkowe kursy walut – dolar, funt, frank i euro – 18 stycznia 2022 roku
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here