Kurs franka szwajcarskiego spada do wsparcia. CHF/PLN notowany przy 4,16 PLNPodczas czwartkowej sesji i frank szwajcarski wobec polskiego złotego spada do ważnego wsparcia cenowego. W momencie pisania analizy dla pary walutowej USD/CHF widać, że rynek schodzi do zakresu 4,16 PLN, jednak ma przed sobą predyspozycje do odreagowania. Obecnie można uznać zatem, że dzisiejsza sesja handlowa dla osób zainteresowanych tym rynkiem może stać pod znakiem obserwacji jak dalej zachowywać się będzie waluta. Spójrzmy zatem na wykres H4 franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego.

  • Kurs szwajcarskiego franka wobec złotego spada mocno do wsparcia
  • Para walutowa CHF/PLN ma jednak przed sobą szansę na odreagowanie spadków
  • Dlatego podczas czwartkowej sesji warto szukać sygnałów na odbicie
  • Celem dla sesji może okazać się zakres 4,18 PLN, czyli podejście 2 groszy

Notowania franka mogą zacząć odbijać – warto zwrócić uwagę na na sygnały wzrostowe

Wczesne godziny handlu pokazują, że mimo pro-spadkowego zapatrywania się pary walutowej CHF/PLN, para jest w stanie wygenerować ruch wzrostowy pokrywający choć w części ustanowiony już spadek. Dlatego też osoby zainteresowane handlem na parze mogą dziś szukać pretekstu do tego, aby szukać sygnałów pro-wzrostowych. Mogą nimi być utrzymywanie ostatniego dołka oraz drobne korekty, które wskazywać będą tylko na korzyść potencjały zysku do ryzyka, który musi przemawiać za pozycjami długimi, aby miało to sens.

Obecnie rynek swój cel dla kontry ruchu może mieć na poziomie 2 groszy wyżej, czyli zakresu 4,18 PLN. Tak właśnie przepada lokalny zakres oporu, na który warto zwrócić uwagę podczas dalszego handlu na parze CHF/PLN. Jeśli para wygeneruje ruch do opisywanej strefy, wówczas można będzie oczekiwać dalszego rozstrzygnięcia co dalej – czy wzrosty nadal będą w grze, czy frank powraca do spadków.

wykres Kurs franka CHFPLN H4 12.11.2020
Kurs franka CHFPLN H4 12.11.2020

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here