Notowania franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego podczas poniedziałkowej sesji handlowej stabilizują się na poziomie 4,0717 PLN – pokazując nadal tym samym w dalszym ciągu utrzymującą się bądź co bądź słabość. Para walutowa CHF/PLN ma jednak szansę podczas kolejnych sesji handlowych na odreagowanie w kierunku 4,0880 PLN – znów testując ważną strefę dla tego rynku. Jak widać po wykresie H4 – D1 para walutowa CHF/PLN nie jest w stanie wydostać się powyżej tego zakresu raz a dobrze. Celem dla kolejnych sesji dla tego rynku może być zatem zakres 4,0880 PLN jako kolejny test istotnego oporu.

  • Rynek franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego schodzi do 4,0720 PLN
  • Rynek pokazuje jednak, że może odbić w kolejnych dniach
  • Teraz oczekiwać trzeba kolejnych sygnałów potwierdzających taki ruch
  • Zdaje się, że celem dla rynku może okazać się 4,0880 PLN

Notowania franka przy 4,0717 – para CHF/PLN na wykresie H4

Pierwsza sesja  sesja handlowa nowego tygodnia właśnie się rozpoczyna na franku szwajcarskim wobec polskiego złotego, podczas gdy rynek te schodzi do zakresu 4,0717 PLN i stabilizuje swój kurs nie pogłębiając już znacząco dołków. W ostatnich dniach rynek  pary walutowej CHF/PLN mierzył się z poziomem 4,05 PLN co stanowiło dla tego rynku istotną strefę – jak widać dotąd wybronioną. Na ten moment odbicie do obecnej strefy może dać jedynie sygnały pro-wzrostowe w kolejnych dniach, dlatego też warto będzie skupić się na dalszych sygnałach świadczących o możliwości podejścia rynku. Wyjście powyżej zakresu 4,0880 PLN może dać potwierdzenie dalszego ruchu wzrostowego.

wykres Kurs franka CHFPLN H4 07.06.2021
Kurs franka CHFPLN H4 07.06.2021
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułNotowania dolara amerykańskiego po 3,66 PLN. Rynek znów na wsparciu
Następny artykułHODL Bitcoin na siedmiu tysiącach!
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here