Świnka skarbonka z plastrem na pęknięciu Kurs frankaFrank szwajcarski może wkrótce kosztować nawet 4 złote! Wczoraj kurs franka do złotego wynosił ponad 3,97 zł, niewiele więc zabrakło do psychologicznej bariery 4 polskich złotych. W poniedziałek PLN tracił także do euro,ale zyskiwał do dolara i funta. Z kolei dziś, we wtorek 6 sierpnia 2019 roku za jednego franka szwajcarskiego zapłacimy 3,9530 złotego. Po aktualizacji z godziny 18:10, kurs CHFPLN wynosi 3,9408 zł. Zapraszamy do zapoznania się z analizą CHF/PLN.

Waluta Kurs Nazwa
CHF 3,9408 frank
  • CHFPLN coraz wyżej
  • Polski złoty wciąż traci do franka szwajcarskiego
  • Frank kosztuje 3,9408 zł we wtorek 6 sierpnia

Kurs franka szwajcarskiego coraz wyżej

W tym tygodniu kurs franka szwajcarskiego do polskiego złotego CHF/PLN kontynuuje hossę. Niewiele zabrakło wczoraj, aby kurs dotarł do bariery przy poziomie 4 zł. Cena z dnia na dzień wybija kolejne wyższe poziomy. Patrząc na interwał tygodniowy, kurs bez większego problemu pokonał zniesienie 50%, dlatego też cena może kierować się na kolejny współczynnik Fibo 61,8%. W ubiegłym tygodniu polski złoty stracił aż 2,1% w stosunku do franka. Patrząc technicznie na CHFPLN na W1, tak długo jak kurs znajduje się powyżej kluczowej strefy wsparcia przy 3,86 zł, obowiązuje tendencja wzrostowa. Korekta jest możliwa, niemniej nie ma co dyskutować z tak silnym trendem.

Wykres CHFPLN
CHFPLN interwał W1

Zobacz także: Panika na giełdach. NASDAQ ponad 3 % na minusie! DAX i S&P500 również toną

Patrząc na niższy interwał czasowy – D1, kurs bez większego problemu wybija kolejne opory. W ubiegłym tygodniu cena pokonała współczynnik 161,8% Fibo, gdzie nie pojawiła się jakakolwiek reakcja podaży, świadczy to o naprawdę duże sile kupujących. Niemniej ruch w górę jest coraz bardziej dynamiczny, a to z kolei jest charakterystyczne dla końca impulsu. Pozycje krótkie nie wchodzą jeszcze w grę, a łapanie szczytu przy tak silnym trendzie nigdy nie kończy się dobrze. Wybite mierzenie Fibonacciego powinno w tej chwili stanowić wsparcie – 3,9450 zł. Gdyby ruch w dół był silniejszy, reakcji popytowej należy szukać przy współczynniku 127,2%, gdzie dodatkowo wypada dolne ograniczenie lokalnego układu 1:1.

Wykres CHFPLN
CHFPLN interwał D1

Wykorzystanie formacji cenowych i formacji świecowych w tradingu
zapisz się na bezpłatny webinar

Aktualizacja z godziny 18:10

Podczas wtorkowej sesji kurs CHFPLN koryguje ostatnie silne wzrosty, istnieje więc szansa, że dzisiejszy dzień zakończy się na minusie. Byłby to pierwszy raz w tym miesiącu. technicznie cena cofa poniżej zniesienia 161,8%, jeżeli ruch będzie kontynuowany istnieje szansa na ruch w kierunku dolnego ograniczenia układu Overbalance.

Frank szwajcarski CHFPLN


Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here