Kurs franka do polskiego złotego CHFPLNKurs franka (CHF) utrzymywał się w ubiegłym tygodniu w dość wąskim zakresie. Poniedziałek rozpoczął się od spadków, jednak kolejne dni były raczej wzrostowe. Ostatecznie, dopiero pod koniec tygodnia – w piątek notowania zdołały wyjść na plus, który w skali tygodnia wyniósł 016% n korzyść franka szwajcarskiego. Dziś kurs CHF/PLN również znajduje się na plusie, przed godziną 9:00 jest to +0,15%. W poniedziałek 8 lipca za jednego franka (CHF) trzeba płacić  3,8245 PLN. Po aktualizacji z godziny 20:20, możemy obserwować cofnięcie, kurs wynosi 3,8208 zł. Zapraszam do zapoznania się z analizą CHF/PLN.

Waluta Kurs Nazwa
CHF 3,8208 frank

Kurs franka (CHF) do złotego (PLN)

CHF/PLN rozpoczął tydzień w rejonach 3,81 zł. W poniedziałek mogliśmy obserwować spadki, jednak wtorek od razu przyniósł odwrócenie, a w kolejne dni para walutowa poruszała się bez wyraźnego kierunku. Tydzień zakończył się na niewielkim plusie wynoszącym 0,15% na korzyść CHF. Dziś możemy obserwować kontynuację ruchu w górę, polski złoty traci. Jeżeli tendencja wzrostowa się utrzyma, to niewykluczone, że w tym tygodniu zobaczymy atak na górne ograniczenie szerokiej konsolidacji. Kurs CHF/PLN znajduje się bowiem od dłuższego czasu w ruchu bocznym. Stefa oporowa znajduje się w okolicach 3,86 zł, a strefa wsparcia wypada przy 3,73 zł. Dopiero pokonanie któregoś z wymienionych poziomów, mogłoby doprowadzić do większego ruchu trendowego.

O ile w szerokim ujęciu, znajdujemy się w konsolidacji, to w ostatnim czasie widać lokalne wyższe szczyty i dołki. Cena reagował w ubiegłym tygodniu przy linii trendu, dlatego pozostaje ona najbliższym wsparciem. gdyby doszło do jej wybicia, kurs franka powinien się kierować do strefy przy 3,7780 zł.

  • szeroka konsolidacja na interwale D1
  • Strefa wsparcia przy 3,7780

Sprawdź także: Kurs euro EUR/PLN koryguje spadki, euro EUR kosztuje 4,2486 PLN.

Notowania franka do złotego CHFPLN 8 lipca 2019

Zawsze należy też mieć na uwadze drugi scenariusz – w tym przypadku spadkowy. Jeżeli dosżłoby do pokonania wsparcia przy 3,7780 zł, kurs mógłby zejść nawet w okolice strefy wsparcia przy 3,73 zł.

Aktualizacja z godziny 20:20

Dzisiejsza sesja przebiegała raczej spokojnie. Po godzinie 20:00 za jednego franka trzeba płacić 3,8208 zł. Pomimo nieznacznego cofnięcia, tendencja pozostaje wzrostowa.

Kurs franka do złotego chfpln

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here