Naga Markets

Kurs franka spada najmocniej od tygodni. CHF/PLN może testować 4,30 PLNW środę 12 stycznia, kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego (para walutowa CHF/PLN) zdaje się – jak i poprzednim razem – w końcu ulec sile złotego i spada gwałtownie. I tak długie utrzymywanie się franka w momencie, kiedy wszystkie inne waluty już dawno cofały było zastanawiające, jednak jak widać rynek ten wrócił już do klasycznej korelacji względem reszty walut. W tym momencie zatem kurs franka spada do zakresu 4,32093 PLN i może on jeszcze dalej cofać – nawet do rejonu 4,30350 PLN gdzie znajduje się kolejne wsparcie. Para walutowa CHF/PLN może zatem podczas kolejnych dni spadać na co warto zwrócić uwagę.

Frank szwajcarski z celem na 4,30 PLN

wykres Kurs franka CHFPLN H4 12.01.2022
Kurs franka CHFPLN H4 12.01.2022

W kolejnych sesjach jak się okazuje kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego pokazuje, że rynek opiera się w końcu sekwencji spadkowej – choć i tak bardzo późno biorąc pod uwagę to co zrobiła już dano reszta para walutowych ze złotym. Spadek poniżej strefy 4,36 PLN oznacza, że para CHF/PLN może chcieć jeszcze niżej schodzić w ciągu kolejnych kilku sesji handlowych i to nie zmieniło się od ostatnich dni.Dlatego też warto będzie skupić się na rejonie 4,34 PLN gdzie przebiega obecnie układ wspierający dalsze spadki. Póki rynek nie przekroczy tego zakresu – cały czas na wykresie widać będzie spadkową zależność i taki potencjał warto będzie w dalszym ciągu wykorzystywać. Celem dla rynku może być między innymi 4,30350 PLN.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułKurs dolara poniżej 4 PLN! USD/PLN może spadać do 3,97 PLN
Następny artykułPoranny przegląd rynków: Jerome Powell osłabił dolara
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here