Kurs franka do złotego CHF PLNDziś, w piątek notowania franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego pozostają  podobnej strefie, względem poprzedniego przeglądu tego rynku. Generalnie rynek wraz z ostatnim zejściem nadal pozostaje w tej samej strefie handlu. Rynek nadal nie jest w stanie generować ruch wzrostowy – przynajmniej do momentu, w którym rynek nie będzie w stanie ponownie przedostać się powyżej średniej kroczącej. Para walutowa CHF/PLN oscyluje w tym momencie w zakresie 4,12 PLN – 4,13 PLN i wiele wskazuje na to, że ma ona szansę jeszcze powrócić do wzrostów, jednak na to trzeba będzie jeszcze poczekać. Warto zatem będzie obserwować dalsze reakcje pary, tak, aby potencjalnie być w stanie dołączyć do ruchu wzrostowego powyżej 4,14 PLN.

Frank podchodzi leniwie do zakresu 4,12 PLN

wykres Kurs franka CHFPLN D1 25.06.2021
Kurs franka CHFPLN D1 25.06.2021

Rozpoczynająca się ostatnia sesja handlowa tygodnia na rynku franka szwajcarskiego wobec złotego i widzimy już jak rynek podchodzi leniwie do zakresu 4,12 PLN – czyli jednego ledwie gorsza wyżej. W tym momencie rynek ma dokładnie takie same perspektywy jak podczas ostatniego przeglądu – jeśli przebije 4,14 PLN ma on szansę na dalsze wzrosty.Dalsze podbijanie wykresu do poziomów 4,18 PLN lub nawet wyższych stref wchodzi co prawda nadal w grę, jednak jak zostało to wspomniane rynek musi wcześniej wyłamać średnią – czyli przedostać się ponad mniej więcej zakres 4,14 PLN. Dopiero wówczas można będzie mówić o dalszym potencjalne pro-wzrostowym. Warto zatem szukać kolejnych sygnałów świadczących o możliwości dołączenia do ruchu wzrostowego.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here