Para walutowa USD/CHF na klawiaturzeKurs franka szwajcarskiego podczas środowych notowań wobec amerykańskiego dolara umacnia się – co widoczne jest szczególnie na wykresie H4. Para USD/CHF oscyluje w momencie pisania analizy wokół ceny 1,01850 wskazując na wykonanie korekty ostatnich impulsów wzrostowych. Mimo to, inwestorzy oczekują dalszych wzrostów oraz finalnego osiągnięcia zapowiadanych podczas poprzedniej analizy pary poziomów docelowych dla pozycji długich. 

Finax

Kurs franka szwajcarskiego podczas wczesnych godzin handlu w środę umacnia się nieco wobec amerykańskiego dolara, co powoduje, że para USD/CHF spada. W momencie pisania analizy, para zbliża się do wsparcia cenowego, które powinno wyhamować dalsze spadki oraz sprawić, że para wykona dalszy ruch wzrostowy. Poziom docelowy opisywany podczas poprzedniej analizy pary nie został finalnie osiągnięty – choć niewiele brakowało parze do wypełnienia struktury. To oznacza, że kolejna okazja inwestycyjna przed traderami walutowymi.

Kurs franka odreagowuje – para USD/CHF na wykresie H4

Obecnie z interwału H4 widać, że para wykonała korektę ostatnich wzrostów co stanowi naturalny element trendu. W tym momencie oczekuje się niewielkiego testu poziomu widocznego na poniższym wykresie – oraz kolejnych impulsów wzrostowych w celu finalnego osiągnięcia poziomu docelowego określonego na strefie 1,0250 – 1,0260. Dopiero z tego miejsca oczekiwać się będzie większych cofnięć na parze – do tego czasu jednak sytuacja powinna być po stronie pozycji długich. Szacuje się, że cel powinie zostać wypełniony w ciągu najbliższych 4 do 7 sesji handlowych, dlatego w tym momencie inwestorzy mają jeszcze szansę na dołączenie do pozycji, oraz odpowiednią re-akumulację na wymienionej już strefie. Kurs franka w najbliższym czasie powinien zatem ponownie się osłabić węglem reszty walut – w tym dolara amerykańskiego.

wykres Kurs franka USDCHF 24 kwietnia 2019
Kurs franka USDCHF 24 kwietnia 2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here