Kurs franka podchodzi do 4,4930 PLN. CHF/PLN z celem na 4,53 PLNKurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego podczas kolejnego dnia handlowego – we wtorek 23 listopada, wykazuje nadal tendencje wzrostowe. W tym momencie widzimy, jak rynek CHF/PLN oscyluje wokół zakresu 4,4930 PLN czyli ponownie podchodzi względem ostatniego przeglądu tego rynku. Para walutowa CHF/PLN zatem może w kolejnych dniach znów próbować zdobywać wyższe rejony zgodnie z tendencją wzrostową panującą na tym rynku, na co warto się przygotować. Zakres potencjalnego podejścia, na który warto będzie liczyć sięgać może w kolejnych dniach zakres 4,51 – 4,53 PLN, jeśli wyraźniejszy powód do ruchu się pojawi.

Frank szwajcarski w ruchu do 4,53 PLN

wykres Kurs franka CHF/PLN D1 23.11.2021
Kurs franka CHF/PLN D1 23.11.2021

Kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego generuje dalsze ruchy wzrostowe po tym, jak wcześniej rynek lekko się skonsolidował. Rynek w ostatnich dniach końcu zebrał się na tyle, aby wygenerować podejście do zakresu 4,49 PLN a to oznacza, że rynek wyłamał w końcu ważny opór. Teraz oczekiwane jest pójście za ciosem i zdobycie wyższych rejonów.Celem dla rynku w kwestii dalszego ruchu może być odwiedzany kilkukrotnie poziom, który dotychczas nie był w stanie być wyłamany na dłużej. Dlatego też warto będzie skupić się na rejonie 4,51 – 4,53 PLN lub nieco niższym zakresie jako potencjał dalszego wzrostu tego rynku. Dopiero później wrócić z nastawieniem na cofnięcie ruchu, w tym i może testując zakres 4,41 PLN.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here