Para walutowa USD/CHF na klawiaturzeKurs franka podczas czwartkowych notować nadal osłabia się względem dolara amerykańskiego. W tym momencie para USD/CHF oscyluje wokół ceny 1,02000 wskazując na dalszą tendencję wzrostową. Mimo obecnego trendu, wydaje się, że ruchy ku górze stają się powoli mniejsze a całość ruchu może zostać niebawem całkowicie wyczerpana. Na to liczą też inwestorzy, szukający możliwości wystąpienia głębszej korekty na parze. Spójrzmy zatem na wykres D1, aby określić najdogodniejsze miejsca do szukania odwrotu. 

Finax

Sentyment dalszych wzrostów jest na parze utrzymywany – co zresztą nie powinno dziwić patrząc na obecną strukturę oraz to w jaki sposób jest ona otrzymywana. Niższe interwały czasowe co prawda wskazują na moment wczepiania trendu, jednak nadal brakuje wykończenia ruchu wzrostowego na zasadzie albo mniejszego ruchu oraz kontry – albo dotarcia do ważniejszych poziomów z perspektywy wyższych interwałów czasowych. W tym momencie warto zajrzeć na interwał D1, który wyraźnie wskazuje potencjał pary.

Kurs franka osłabia się – para USD/CHF na wykresie D1

Na wykresie dziennym wyraźnie trend nadal jest podtrzymywany – jednak równie wyraźnie widać, jaki schemat na rynku nadal jest podtrzymywany. Na wykresie poniższym oznaczone są dwie dla pary USD/CHF istotne rzeczy – generowane impulsy, które ponownie mogą okazać się idealnie 1 do 1, oraz korekty tych impulsów, które również mogą się powtórzyć w niedalekiej przyszłości. To oznacza, że obecnie para trwa w impulsie wzrostowym, który może zostać wyczerpany w okolicach poziomu 1,03250 i właśnie to jest poziom docelowy całości ruchu wzrostowego. Następnie, od rynku oczekiwana będzie korekta – zgodnie z tym co robiła para dotychczas – do poziomu 0,99178. To właśnie zdaje się być najbliższym możliwemu wykonaniu scenariusz dla pary USD/CHF.

wykres Kurs franka USDCHF 25 kwietnia 2019
Kurs franka USDCHF 25 kwietnia 2019

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here