Kurs franka CHFPLNKurs franka szwajcarskiego oscyluje na poniedziałkowej sesji przy psychologicznej barierze 4 złotych. Patrząc na szerokie ujęcie, pomimo wyraźnego cofnięcia pod koniec ubiegłego tygodnia, para walutowa CHFPLN cały czas utrzymuje się w trendzie wzrostowym. Sytuacja dla polskie waluty nie wygląda więc dobrze. W poniedziałek 19 sierpnia 2019 roku za jednego franka szwajcarskiego zapłacimy 4,0000 zł. Po aktualizacji z godziny 18:55 kurs wynosi 4,0138 zł. Zapraszamy do zapoznania się z analizą CHF/PLN.

Waluta Kurs Nazwa
CHF 4,0138 frank
  • CHFPLN oscyluje przy poziomie 4 zł
  • Polski złoty z szansą na korektę?
  • Frank kosztuje 4,0000 zł w poniedziałek

Kurs franka przy poziomie 4 złotych

Kurs franka szwajcarskiego od kilu tygodni znajduje się w trendzie wzrostowym. Ruch w górę przybrał na sile w momencie pokonania górnego ograniczenia kilkunasto-miesięcznej konsolidacji. Niemniej, pomimo silnych wzrostów w ubiegłym tygodniu, ostatnie sesje przyniosły odreagowanie, przez co na interwale W1 pojawił się duży cień górny. Trend pozostaje jednak wzrostowy, aktualnie cena oscyluje przy psychologicznej barierze 4 złotych. Na W1 możliwe są oba scenariusze, zarówno spadkowy jak i wzrostowy. Sygnałów należy szukać na niższym przedziale czasowym

Wykres CHFPLN
Wykres CHFPLN W1

Zobacz także: Złoto koryguje ostatnie wzrosty, a DAX odrabia spadki

Kurs CHF odbija od układu 1:1 na interwale D1

Schodząc na niższy przedział czasowy – D1, można zauważyć, że pomimo dynamicznych spadków, doszło do obrony układu 1:1. Struktura zaznaczona kolorem żółtym to Overbalance, wyznaczony na ostatniej fali wzrostowej. Zgodnie z metodologią, trend pozostaje więc wzrostowy. O większych spadkach można będzie myśleć dopiero w momencie wybicia układu 1:1 dołem.

Wykres CHFPLN
Wykres CHFPLN D1

Aktualizacja z godziny 18:55

Kurs CHFPLN kontynuuje wzrosty. Podczas poniedziałkowej sesji polski złoty traci zarówno do franka, euro jak i dolara. Kurs CHFPLN kształtuje się przed godzina 19:00 na poziomie 4,0138 zł.Po obronie układu Overbalance niewykluczone są dalsze wzrosty w kierunku ostatnich szczytów.

Kurs CHFPLN
CHFPLN H4

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here