Naga MarketsPara walutowa CHF/JPY na tle wykresu i mapy Kurs franka nie poradził sobie z umacniającym się jenem. CHF/JPY coraz bliżej ważnego wsparcia Notowania franka wobec jena straciły w ubiegłym tygodniu 1,77 proc. Osunięcie na parze walutowej CHF/JPY doprowadziło do przełamania ważnego wsparcia otwierając drogę do kolejnego istotnego obszaru obrony. Od rezultatu jego testu w tym tygodniu może zależeć dalszy kierunek ruchu.

  • Para CHF/JPY spadła pod wsparcie
  • Był to największy tygodniowy spadek od marca br.

Kurs franka zdominowali sprzedający

Notowania pary walutowej CHF/JPY w ubiegłym tygodniu zdominowały niedźwiedzie. Rezultatem było przełamanie wsparcia zakresu otwierające drogę dalszym spadkom.

Zobacz też: Jak zainstalować MetaTrader 4 / 5 na MacOS Catalina? Prosty sposób

Jak widać na wykresie dziennym poniżej, cena od sierpnia poruszała się w zakresie, którego dolne ograniczenie zlokalizowane było w okolicach 115,70. Opór natomiast stanowił obszar przy 117,50.

Ubiegłotygodniowy spadek doprowadził do przełamania obszaru wsparcia i ustanowienia nowego, niższego dołka. Kurs franka do jena dotarł następnie w okolice kolejnego obszaru obrony przy 114,40.

Oprócz analizowanej pary walutowej, w ofercie XM znajdziesz jeszcze ponad 1000 innych instrumentów.
Sprawdź wielokrotnie nagradzanego brokera, u którego handluje ponad 2,5 mln traderów.

Zobaczymy, jak w najbliższym czasie będzie przebiegał re-test wspomnianej wyżej strefy wsparcia. Jeśli okaże się on pozytywny, notowania mogą ponownie zmierzać do 115,70, gdzie teraz znajduje się opór. Alternatywnie, wybicie w dół otwierałoby drogę do obszaru przy 112,13.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here