Kurs franka nadal w tej samej strefie. CHF/PLN notowany po 4,24 PLNKurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego podczas nowego tygodnia handlowego, w poniedziałek znów cofa do zakresu poniżej zakresu 4,26 PLN, co oznacza, że znów spada do tej samej strefy skonsolidowanego rynku. Warto zwrócić uwagę na to, że strefa 4,26 PLN nie ma w takim razie już takiego znaczenia, skoro rynek tak często ją nadbijał i wracał. Teraz oporem jest zakres 4,29 PLN. W tym momencie rynek jest w stanie zejść jeszcze w ramach korekty tego rynku. Para walutowa CHF/PLN zatem może w kolejnych dniach cofnąć notowaniami do zakresu 4,2250 PLN lub nieco niższego zakresu.

Frank szwajcarski znów poniżej oporu H4 – D1

wykres Kurs franka CHFPLN D1 04.10.2021
Kurs franka CHFPLN D1 04.10.2021

I po raz kolejny kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego wraca poniżej zakresu oporu H4 – D1, czyli poniżej strefy 4,26 PLN. Dawno rynek nie był w stanie jednoznacznie wyłamać strefy, i choć zrobił to znów podczas ostatniego przeglądu – to cofnięcie nagłe nie powinno raczej nikogo dziwić. W tym momencie oscylujemy na zakresie 4,23 PLN i wydaje się zasadnym sądzić, że rynek może zejść jeszcze niżej.Celem dla rynku w kwestii dalszego cofnięcia może być zatem 4,21 PLN. Warto podczas kolejnych sesji będzie skupić się na tym układzie korekcyjnym na rynku – a następnie dopiero szukaniu dalszych sygnałów pro-wzrostowych. Istnieje spora szansa na dalsze podtrzymanie zależności wzrostowej patrząc na nieco szerszy kontekst rynku.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here