Świnka skarbonka z plastrem na pęknięciu Kurs frankaKurs franka do złotego znalazł się wczoraj ponownie na najwyższych poziomach od sierpnia 2018 roku. Wczorajsza sesja zakończyła się wynikiem 0,26% na korzyść franka, z kolei w poniedziałek złoty stracił aż 0,46%. Sygnał podażowy, który widzieliśmy pod koniec ubiegłego tygodnia, jest już zanegowany, rynek wybił nowe maksimum. Jeśli tendencja wzrostowa się utrzyma, a nic nie wskazuje na to ,aby miała się zmienić, to poziom 3,90 zł jest w zasięgu. W środę 31 lipca 2019 roku za jednego franka szwajcarskiego zapłacimy 3,8865 złotego, kurs konsoliduje w godzinach porannych w okolicach wczorajszego zamknięcia sesji. Po aktualizacji z godziny 18:40 kurs CHFPLN kształtuje się przy 3,8882 zł. Zapraszam do zapoznania się z analizą CHF/PLN.

Waluta Kurs Nazwa
CHF 3,8883 frank
  • Strefa oporowa staje się wsparciem, kurs franka wybija w górę
  • CHFPLN po 3,8832 zł w środę 31 lipca
  • Polski złoty traci wciąż traci do franka szwajcarskiego

Kurs franka szwajcarskiego wybija kolejne szczyty

Kurs franka szwajcarskiego do polskiego złotego CHF/PLN kontynuuje wzrosty. Kurs znalazł się wczoraj na najwyższych poziomach od sierpnia 2018 roku. Pomimo, że na interwale W1 pojawił się sygnał podażowy w ubiegłym tygodniu, rynek nie wykonał nawet korekty spadkowej. Wczorajsza sesja przyniosła dalsze umocnienie franka, co skutkowało najwyższymi poziomami w tym roku . Tak długo jak kurs znajduje się powyżej kluczowej strefy wsparcia przy 3,86 zł, obowiązuje tendencja wzrostowa.

Kurs franka szwajcarskiego do złotego CHFPLN

Sprawdź także: Kurs dolara USD przed decyzją FED, panika na indeksie DAX

Jeśli chodzi o niższy interwał czasowy – D1, należy zwrócić uwagę na to, że strefa przy 3,86 zł zadziałała jako klasyczne wsparcie. Kurs po wybiciu górą przetestowała strefę od drugiej strony, a następnie rynek ruszył mocno w górę. Dopóki kurs znajduje się powyżej strefy przy 3,86 zł, nie ma ma mowy o większych spadkach. Aktualnie celem dla wzrostów jest poziom 3,90 zł, gdzie wypada mierzenie 127,2%. Sitaka Fibonacciego została wyznaczona na całej konsolidacji jaką obserwujemy od niemal roku.

Kurs franka do złotego CHFPLN 31 lipca 2019
Aktualizacja z godziny 18:40
Podczas dzisiejszej sesji mogliśmy obserwować bardzo małą zmienność. Kurs CHFPLN utrzymuje się w konsolidacji. Trend pozostaje jednak wzrostowy. Najbliższym oporem pozostaje strefa przy poziomie 3,90 zł. Wsparciem są w dalszym ciągu okolice 3,86 zł.
Frank szwajcarski do PLN

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here