Kurs franka do złotego CHFPLN odbija od kluczowego wsparcia przy 3,93 zł Pomimo, że wczorajsza sesja rozpoczęła się od dynamicznych spadków, dzień dla franka szwajcarskiego zakończył się na plusie. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami, kurs przetestował kluczowe wsparcie, po czym odbił i wygenerował sygnał popytowy. Oporna strefy przy 3,93 zł świadczy o możliwości ruchu w kierunku okrągłego poziomu 4 złotych. O poranku CHFPLN znajduje się na 0,1% plusie, za jednego franka zapłacimy dziś 3,9480 zł. Sprawdźmy jak wygląda aktualna sytuacja techniczna na kursie CHF do PLN na interwale tygodniowym i dziennym podczas czwartkowej sesji 23 stycznia. 


Kurs franka do złotego odbija od 3,93 zł

Patrząc na tygodniowy interwał czasowy, ostatnia świeca na CHFPLN wciąż sugeruje dalsze wzrosty. Pomimo, że w ostatnich dniach nie widać zdecydowanego kierunku, to do zamknięcia świeczki W1 jeszcze 2 pełne sesje. Jeżeli zakończy się ona z białym korpusem, kierunek wzrostowy zostanie potwierdzony. Na dalsze wzrosty może też wskazywać wczorajsza obrona kluczowego poziomu wsparcia, Rynek po jego wybiciu, wrócił i przetestował strefę przy 3,93 zł od drugiej strony, gdzie ponownie pojawili się kupujący. Jeżeli sentyment zostanie utrzymany, niewykluczony jest atak nawet na psychologiczną barierę 4 zł w najbliższym czasie.

Wykres CHFPLN
CHFPLN interwał W1

Zobacz także: Kurs euro do dolara EURUSD przed decyzją EBC

Schodząc na niższy interwał czasowy – D1, kurs franka idealnie wypełnił scenariusz z wczorajszej analizy. Po mocnym cofnięciu, kurs odbił się na wysokości kluczowej strefy wsparcia przy 3,93 zł. Wczorajszy dzień ostatecznie zakończył się świecą z długim dolnym cieniem i białym korpusem, co wskazuje na przewagę rynkowych byków. Zgodnie z założeniami analizy technicznej, tak długo jak notowania będą się utrzymywać powyżej wspomnianej strefy przy 3,93 zł, obowiązuje tendencja wzrostowa.

Wykres CHFPLN
CHFPLN interwał D1

Zobacz także: “Chcę silnego dolara, ale obniżka stóp procentowych może zdziałać tyle dobrego” – mówił Trump

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here