Kurs franka do złotego (CHF/PLN) po 4,2076 zł w piątek 22 styczniaW tym tygodniu obserwujemy niewielkie ruchy na parach z polskim złotym. Kursy franka i euro w zasadzie nie zmieniły przez cały tydzień swoich kursów. Notowania CHF/PLN i EUR/PLN pozostają w konsolidacji. Co dalej z PLN? Sprawdźmy jak wygląda aktualna sytuacja techniczna na kursie CHF do PLN na interwale tygodniowym i dziennym.

Kurs franka CHF/PLN w bezruchu w ostatnich dniach 

Kurs CHF/PLN pozostaje w rejonach zamknięcia z ubiegłego tygodnia. W skali całego tygodnia nie widać było większej zmienności, kurs franka do złotego zastygł w miejscu. Patrząc w szerokim ujęciu, pomimo wyhamowania dynamiki wzrostów, trend wciąż pozostaje zwyżkujący. Dopóki nie zobaczymy wybicia poniżej dolnego ograniczenia kanału, nie mamowy o większej przecenie.

Wykres CHF/PLN
CHF/PLN interwał W1

– Piątkowy, poranny handel na rynku FX nie przynosi istotniejszych zmian na wycenach zarówno eurodolara jak i PLN. Złoty kwotowany jest następująco: 4,5318 PLN za euro, 3,7259 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,2062 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,099 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,219% w przypadku obligacji 10-letnich. – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.

Zobacz także: Zmiana trendu na Bitcoin, a może chwilowa korekta?

Kurs franka pozostaje w konsolidacji

Spoglądając z kolei na interwał D1 można zauważyć, że notowania od poniedziałku pozostają w zasadzie na tym samym poziomie cenowym – mamy do czynienia z wręcz męczącą konsolidacją. Na razie nie zanosi się na większe ruchy, musimy cierpliwie poczekać na wybicie w jedną ze stron.

Wykres CHF/PLN
CHF/PLN interwał W1

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here