Kurs franka do złotego (CHF/PLN) po 4,1690 zł we wtorek 2 lutegoWe wtorek w godzinach porannych obserwujemy mieszane nastroje na parach walutowych z polskim złotym. W poniedziałek złotówka umocniła się do euro i franka, jednak straciła do dolara i funta. Co dalej z PLN? Sprawdźmy jak wygląda aktualna sytuacja techniczna na kursie CHF do PLN na interwale tygodniowym i dziennym.

Finax

Kurs franka CHF/PLN pogłębia spadki

Nowy tydzień na CHF/PLN rozpoczął się od spadków. Notowania wróciły poniżej ważnej strefy przy 4,20 zł już przed weekendem, a wczoraj doszło do testu ważnego wsparcia, wynikającego z linii poprowadzonej po ostatnich dołkach. Jeżeli zostanie ona pokonana, przecena może przybrać na sile. Aktualnie wydaje się, że sytuacja techniczna przemawia za sprzedającymi.

Wykres CHF/PLN
CHF/PLN interwał W1

– Wtorkowy, poranny handel na rynku FX przynosi dalsze próby wzrostu PLN, pomimo mocniejszego dolara. Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,5060 PLN za euro, 3,7316 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,1678 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,1049 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,145% w przypadku obligacji 10-letnich. komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.

Zobacz także: Kurs dolara australijskiego AUD/USD w dół po decyzji RBA

Kurs franka kontynuuje spadki

Spoglądając z kolei na interwał D1 można zauważyć, że po tym jak notowania wybiły się z lokalnej konsolidacji, kontynuowana jest wyprzedaż. Aktualnie jako najbliższe wsparcie należy traktować strefę przy 4,1450 zł, z kolei opór wypada przy 4,1850 zł.

Wykres CHF/PLN
CHF/PLN interwał D1
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: wykres btc | kryptowaluty notowania | dax notowania weekendowe | pgnige akcje | bitcoin przewidywania |

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here