Kurs franka do złotego (CHF/PLN) po 4,1601 zł w piątek 5 lutegoW godzinach porannych, podczas ostatniej sesji handlowej w tym tygodniu, nasza krajowa waluta nie radzi sobie najlepiej. Co prawda w ujęciu z euro nie widać większych zmian, jednak złotówka osłabia się dolara, franka i funta. Co dalej z PLN? Sprawdźmy jak wygląda aktualna sytuacja techniczna na kursie CHF do PLN na interwale tygodniowym i dziennym.

Kurs franka CHF/PLN nieznacznie odbija

Notowania CHF/PLN rozpoczęły tydzień od spadków. Patrząc technicznie na interwał W1, doszło nawet do zejścia poniżej dolnego ograniczenia szerokiego kanału wzrostowego. Niemniej ostatnie dwie sesje przyniosły odreagowanie, przez co nie jest do końca pewne czy dojdzie do wybicia. Zamknięcie świecy W1 powinno być kluczowe, jeżeli do wybicia dojdzie, droga do większej przeceny zostanie otwarta. W przeciwnym razie, niewykluczony jest ponowny atak na opór przy 4,20 zł.

Wykres CHF/PLN
CHF/PLN interwał W1

– Piątkowy, poranny handel na rynku FX przynosi dalsze spadki na wycenie eurodolara i nieco słabszego PLN. Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,4982 PLN za euro, 3,7600 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,1596 PLN względem franka szwajcarskiego oraz 5,1439 PLN w relacji do funta szterlinga. Rentowności polskiego długu wynoszą 1,223% w przypadku obligacji 10-letnich.h – komentuje Konrad Ryczko z DM BOŚ.

Zobacz także: Kurs EUR/USD pod presją sprzedających, możliwa zmiana trendu?

Kurs franka reaguje przy 4,1450 zł

Spoglądając z kolei na interwał D1 można zauważyć, że notowania odbiły się od wsparcia przy 4,1450 zł, co może prowadzać do większego odreagowania. Niemniej w przypadku gdyby zaznaczona kolorem zielonym strefa wsparcia została pokonana, droga do większej przeceny zostanie otwarta. Kolejne wsparcia to odpowiednio poziomy 4,0850 zł i 4,0530 zł.

Wykres CHF/PLN
CHF/PLN interwał D1
Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: euro dolar wykres | euro kurs online | kurs zloty | lotos kurs | codzienne komentarze giełdowe |

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here