Naga MarketsW trakcie ostatniej analizy pary walutowej CHFJPY z 4 października, jej notowania ustanowiły nowy dołek w tym roku i testowały kluczowe wsparcie przy 106,84. Na zamknięciu tej sesji, kurs franka do jena nakreślił byczego outside bara, po którym notowania umacniały się przez kolejne 5 sesji.

Jak widać na wykresie dziennym CHFJPY poniżej, wzrosty po odbiciu osiągnęły pierwszy cel przy 108,50 w miniony czwartek. Poziom ten został pokonany tego samego dnia, a w piątek  został przetestowany, jednak tym razem w roli wsparcia.

Dopóki cena utrzymuje się ponad wspomnianym wyżej wsparciem na zamknięciach dnia, możemy się spodziewać umocnienia w kierunku linii trendu spadkowego biegnącej od szczytu z kwietnia br.

Istotne znaczenie będzie miał ewentualny test linii trendu. Jeśli okaże się on pozytywny, faworyzowane będzie utrzymanie notowań w ogólnym trendzie spadkowym. Jednakże po przełamaniu linii trendu będzie można skupić się na wypatrywaniu oznak odwrócenia. Celem dla wzrostów przy tym scenariuszu byłby opór horyzontalny przy 109,55. Kolejny kluczowy poziom znajduje się 100-pipsów wyżej, przy 110,55.

Ja na tym instrumencie handluję u brokera XM, który posiada w swojej ofercie ponad 1000 instrumentów finansowych>>

Kurs franka do jena (CHFJPY) - wykres dzienny - 14 października 2019
Kurs franka do jena (CHFJPY) – wykres dzienny – 14 października 2019

Poszerzaj swoją wiedzę na bezpłatnych webinariach prowadzonych przez redaktorów Comparic.pl!
Aktualny harmonogram i zapisy na:   [otw_shortcode_button href=”http://clicks.pipaffiliates.com/afs/come.php?id=4192&cid=14684&ctgid=16&atype=1″ size=”small” icon_type=”general foundicon-calendar” icon_position=”left” shape=”radius” color_class=”otw-blue” target=”_blank”]Webinary XM.COM[/otw_shortcode_button]Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here