Naga Marketsfranki CHFPo bardzo dobrej końcówce ubiegłego tygodnia, kurs USDCHF otwiera się niewielką luką wzrostową. Tym samym notowania znalazły się na najwyższych  poziomach od ponad miesiąca. Jeżeli wzrostowy sentyment się utrzyma, istnieje szansa na ruch atak psychologicznej bariery 1,00.


Kurs franka do dolara USDCHF najwyżej od ponad miesiąca

Pierwsza sesja po weekendzie rozpoczyna się od wzrostów na USDCHF. Kurs dolara do  franka do  otworzył się luką wzrostową, jednak w pierwszych godzinach handlu możemy obserwować nieznaczne cofnięcie. Niemniej z perspektywy interwału D1 doszło do wybici górą z formacji pochodzącej z klasycznej analizy technicznej – trójkąta. Istnieje więc szansa na atak strefy oporowej przy okrągłym poziomie 1,00. Miejsce to jest dodatkowo potwierdzone mierzeniem 61,8% ostatniej fali spadkowej. Gdyby doszło do jego wybicia, ruch w górę powinien przyspieszyć.

Wykres USDCHF
USDCHF interwał D1

Sytuacja techniczna na niższym interwale czasowym

Schodząc na niższy interwał czasowy, widać że rynek po otwarciu niewielką luką, rozpoczął korektę spadową. Jeżeli ruch miałby się pogłębić, to jako kluczowe wsparcie należy wziąć pod uwagę 0,9935. W tym miejscu znajduje się dolne ograniczenie układu 1:1 oraz wcześniejsze lokalne szczyty.

Wykres USDCHF
USDCHF interwał H1


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here