Naga Markets

Kurs franka cofa do 4,48 PLN. CHF/PLN może jeszcze zbliżyć się do 4,45 PLNKurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego podczas kolejnego dnia handlowego – we wtorek 30 listopada, wykazuje nadal tendencje wzrostowe. W tym momencie widzimy, jak rynek CHF/PLN oscyluje wokół zakresu 4,4860 PLN czyli lekko zatrzymuje się względem ostatniego przeglądu tego rynku. Para walutowa CHF/PLN jednak podtrzymuje zależność wzrostową i zatem może też w kolejnych dniach znów próbować zdobywać wyższe rejony zgodnie z tendencją wzrostową panującą na tym rynku, na co warto się przygotować. Widać jednak, że może w międzyczasie pojawić się korekta jeszcze 2 – 3 groszy, o czym warto będzie pamiętać.

Frank szwajcarski w korekcie

wykres Kurs franka CHFPLN H4 30.11.2021a
Kurs franka CHFPLN H4 30.11.2021

Kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego generuje lekkie wyhamowanie ruchu, po tym jak wcześniej rynek generował dzień po dnu silny ruch wzrostowy. Rynek w ostatnich dniach końcu zebrał się na tyle, aby wygenerować podejście do zakresu 4,49 PLN a to oznacza, że rynek wyłamał w końcu ważny opór. Teraz oczekiwane jest pójście za ciosem i zdobycie wyższych rejonów.Wcześniej jednak celem dla rynku w kwestii dalszego ruchu może być odwiedzany kilkukrotnie poziom, który może służyć jako wsparcie dla dalszego ruchu wzrostowego. Dlatego też warto będzie skupić się na rejonie 4,4580 – 4,45 PLN lub nieco niższym zakresie jako potencjał wykonania korekty a następnie dopiero ruch wzrostowy. Dopiero później rynek może wrócić z nastawieniem na zdobywanie wyższych rejonów.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


Poprzedni artykułKurs dolara (USD/PLN) spada do 4,13 PLN. Szansa na zejście do 4,10 PLN
Następny artykułDow Jones kończy poniedziałkową sesję 240 punktowym wzrostem
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here