Kurs franka cofa do 4,34 PLN. CHF/PLN może cofać jeszcze do 4,3255 PLNKurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego podczas kolejnego dnia handlowego – w środę 10 listopada, wykazuje nadal tendencje wzrostowe, jednak widać, że rynek po teście wyższych rejonów – w tym 4,38 PLN szybko cofnął. W tym momencie widzimy, jak rynek CHF/PLN oscyluje wokół zakresu 4,3450 PLN czyli tak naprawdę bez zmian względem poprzedniego wpisu. Na razie rynek ten przechodzi układ korekcyjny jednak może wrócić do wzrostów za parę dni. Para walutowa CHF/PLN zatem może w kolejnych dniach znów próbować cofać, na co warto się przygotować. Zakres konsolidacji sięgać może w kolejnych dniach zakres 4,32 – 4,31 PLN, jeśli wyraźniejszy powód do ruchu się nie pojawi.

Frank szwajcarski nadal w konsolidacji

wykres Kurs dolara USDPLN D1 08.11.2021
Kurs franka CHF/PLN 08.11.2021

Kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego generuje lekkie odpuszczenie względem ostatniego wzrostu. Rynek w ostatnich dniach końcu zebrał się na tyle, aby wygenerować podejście do zakresu 4,38 PLN a to oznacza, że rynek stuknął ważny opór i zaraz po tym szybko cofnął. Cofnięcie to można nazwać klasyczną korektą, chociaż jeszcze trochę upłynie, nim wrócić on będzie mógł do wzrostów.Celem dla rynku w kwestii dalszego ruchu może być odwiedzany kilkukrotnie poziom, który dotychczas nie był w stanie być wyłamany na dłużej. Dlatego też warto będzie skupić się na rejonie 4,3255 PLN lub nieco niższym zakresie jako potencjał cofnięcia. Dopiero później wrócić z nastawieniem wzrostowym.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |


Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here