Naga MarketsFlaga Szwajcarii na białym tlePodczas dzisiejszej sesji możemy obserwować stosunkowo małą zmienność. Jeżeli chodzi o kurs franka szwajcarskiego, to w ujęciu do polskiego złotego możemy obserwować ruch na zaledwie 0,1% na korzyść CHF. W przypadku zestawienia z dolarem amerykańskim, również możemy obserwować umocnienie franka, zyskuje on 0,17% w stosunku do USD. Aktualnie kurs USD/CHF kształtuje się na poziomie 1,0060, a kurs CHF/PLN wynosi 3,7830.


Kurs dolara do franka z szansą na spadki

O sytuacji na kursie USD/CHF wspomniałem we wczorajszym komentarzu, została tam omówiona sytuacja na wyższym interwale czasowym. Pisałem o możliwych spadkach, jak na razie sytuacja nie uległa zmianie. W dalszym ciągu uważam, że w krótkim terminie bardziej prawdopodobny jest ruch w dół. Aktualnie kurs znajduje się poniżej poziomu 1,0067, który powinien stanowić opór. Dopiero powrót powyżej tego poziomu, byłby sygnałem do ataku na ostatnie szczyty. Jak na razie przebicie wsparcia i utrzymywanie się poniżej średniej kroczącej wskazuje na kierunek południowy.

Wykres franka

Kurs złotego do franka pozostaje w konsolidacji

Kurs złotego do franka znajduje się mniej więcej w połowie szerokiej konsolidacji, jaką możemy obserwować od kilku miesięcy. Aktualnie strefa oporowa znajduje się przy 3,8350, a strefa wsparcia wypada przy 3,7350. W tej chwili nie widać przewagi popytu czy podaży, dlatego najlepiej cierpliwie czekać na jeden z wymienionych poziomów. Większych ruchów można spodziewać się dopiero po wybiciu w jedną ze stron.

Wykres frankaConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here