kurs franka szwajcarskiegoW środę, 21 września 2022 roku, kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego (para walutowa CHF/PLN) widocznie stara się już nie tylko o re-test zakresu oporu H4 – D1, ale i o jego przełamanie. W kolejnych dniach zatem warto byłoby skupić się na kolejnym podbiciu lub przełamaniu rejonów 4,90 – 4,92 PLN. Wiele wskazuje na to, że rynek jest w stanie realnie sięgnąć jeszcze do oporu H4 – D1 i go przełamać. Para walutowa CHF/PLN może zatem zrobić klasyczną korektę i impuls.

Frank z celem znów a 4,93 PLN i okolice

wykres Kurs franka CHFPLN H4 21.09.2022
Kurs franka CHFPLN H4 21.09.2022

Para z frankiem w kolejnych dniach ma realną szansę nie tylko na podtrzymanie zainicjowanych już wzrostów, ale i na przełamanie ważnego zakresu oporu H4 – D1. Obecnie nie można powiedzieć w gruncie rzeczy, aby dużo zmieniło się w względem ostatnich dni, ale para może nadal generować ruch wzrostowy ponad rejon 4,82 PLN. Obecnie, powyżej średniej kroczącej rynek jest w sygnale long.Teraz warto obserwować jak zachowa się dalej rynek franka do złotego. Problemem może być obecnie sam sygnał do handlu do wspomnianego rejonu 4,93 PLN, jednak przy korekcie do średniej i odbiciu może znów pojawić się na to szansa.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułKurs dolara wspina się do 4,7480 PLN. USD/PLN może przetestować 4,82 PLN
Następny artykułWall Street przygotowuje się na podwyżki stóp. FED w centrum uwagi
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here