Naga Markets

Kolejna sesja handlowa, tym razem w nowym już tygodniu handlowym, w poniedziałek 20 grudnia pokazuje, że kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego (para walutowa CHF/PLN) utrzymał się ponad zakresem 4,44 PLN, który może być znowu istotnym zakresem dla dalszych sesji. Jest to dosyć ważna informacja, ponieważ przemawia ona w tym momencie już za dalszymi podejściami rynku. Para walutowa CHF/PLN może zatem podczas kolejnych dni faktycznie zejść jeszcze raz w ramach testu, a następnie w przypadku utrzymania zakresu – podbijać nawet do rejonu 4,47 PLN.

Frank szwajcarski nadal wokół 4,44 PLN

wykres Kurs franka CHF/PLN H4 20.12.2021
Kurs franka CHF/PLN H4 20.12.2021

W kolejnych sesjach kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego wraca znów powyżej zakresu 4,44 PLN, po tym, jak rynek nie dawał chwilowo już nadziei na dalsze podbicie. Oznacza to, że frank nadal może zdobywać wyższe rejony, jednak dobrze byłoby obecnie poczekać na korektę dającą się realnie rozegrać i dopiero szukać wejścia z niższych nieco stref. Jednak punktem istotnym dla rynku może być nie tyle sam już zakres 4,44 PLN jak niższa strefa 4,42 PLN.Celem dla rynku w kwestii dalszego ruchu może być tym razem zakres 4,42 i PLN – 4,41 PLN, który może służyć jako zakres docelowy dla cofnięcia i dopiero szukanie pozycji długich na wyższe podejście może mieć rację bytu. Dlatego też warto będzie skupić się na rejonie ostatniego dołka i jeśli tylko rynek potwierdzi ruch – będzie spodziewać się zejścia w ramach dalszego spadku.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Conotoxia


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here