Naga Markets

franki CHFKurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego (para walutowa CHF/PLN) w czwartek 20 stycznia znajduje się w okolicach poziomy 4,35 PLN. Rynek podbijał w ostatnich dniach do wyższych rejonów, ale wszystko wskazuje na to, że wraz z re-testem zakresu 4,37 PLN doszło do wyładowania sentymentu. W tym momencie może to zat4em oznaczać tylko jedno – chęć testu niższych zakresów celem szukania strony popytowej i jej reakcji na niższych strefach. Para walutowa CHF/PLN może zatem podczas kolejnych dni nieco odreagować i celem dla takiej korekty może być nawet rejon 4,32 PLN lub bliskie okolice tego poziomu.

Frank szwajcarski może teraz cofać

wykres Kurs franka CHFPLN H4 20.01.2022
Kurs franka CHFPLN H4 20.01.2022

W kolejnych sesjach jak się okazuje kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego pokazuje, że rynek przygotowuje się do cofnięcia po tym, jak wcześniej testował o wiele wyższe zakresy. Mowa tutaj o oporze na rejonie 4,37 PLN, do którego testu doszło w ostatnich dniach. Teraz rynek ten może być nastawiony na testy niższych zakresów na co warto będzie zwrócić uwagę.Celem dla takiego ruchu może być zatem rejon 4,32 PLN i warto będzie skupić się na tym zakresie w kolejnych dniach. Rynek póki nie wyłamie ponownie średniej kroczącej nadal może być w ruchu spadkowym.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |

XTB


Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>Poprzedni artykułCzwartkowe kursy walut – dolar, funt, frank i euro – 20 stycznia 2022 roku
Następny artykułLSI Software [LSI], Unimot [UNT] – Gorące spółki dnia
Od roku 2012 działa jako Trader na rynku OTC/FX jako daytrader. Założyciel Klubu Inwestora „New Vision Trading” (dawniej Trading Club Szczecin) w roku 2016 i działającą w formie grupy facebookowej oraz czatu dla inwestorów do dziś. Prelegent wielu paneli dyskusyjnych nt. rynków finansowych. Twórca autorskiej strategii "PSV" - podejścia do inwestycji krótkoterminowych (2016/2017). Pasjonat ekonomii, inwestycji kapitałowych, wyznawca i propagator idei social-learningu. Działania i trafność analiz, które wykonuje, zostały bardzo docenione przez wielu traderów i inwestorów. Skutkowało to m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację FxCuffs w kategorii Analityk Roku 2016 oraz kolejną nominacją za rok 2018.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here