Kurs franka (CHF/PLN) przełamuje zakres 4,40 PLN. Na horyzoncie 4,45 PLNKurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego podczas kolejnego dnia handlowego – w środę 17 listopada, wykazuje nadal tendencje wzrostowe. W tym momencie widzimy, jak rynek CHF/PLN oscyluje wokół zakresu 4,4160 PLN czyli podchodzi względem ostatniego przeglądu tego rynku. Para walutowa CHF/PLN zatem może w kolejnych dniach znów próbować zdobywać wyższe rejony zgodnie z tendencją wzrostową panującą na tym rynku, na co warto się przygotować. Zakres potencjalnego podejścia, na który warto będzie liczyć sięgać może w kolejnych dniach zakres 4,43 – 4,45 PLN, jeśli wyraźniejszy powód do ruchu się pojawi.

Frank szwajcarski wyłamuje opory

wykres Kurs franka CHFPLN D1 17.11.2021
Kurs franka CHFPLN D1 17.11.2021

Kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego generuje dalsze ruchy wzrostowe po tym, jak wcześniej rynek lekko się skonsolidował. Rynek w ostatnich dniach końcu zebrał się na tyle, aby wygenerować podejście do zakresu 4,4160 PLN a to oznacza, że rynek wyłamał w końcu ważny opór. Teraz oczekiwane jest pójście za ciosem i zdobycie wyższych rejonów.Celem dla rynku w kwestii dalszego ruchu może być odwiedzany kilkukrotnie poziom, który dotychczas nie był w stanie być wyłamany na dłużej. Dlatego też warto będzie skupić się na rejonie 4,45 PLN lub nieco niższym zakresie jako potencjał dalszego wzrostu tego rynku. Dopiero później wrócić z nastawieniem na cofnięcie ruchu, w tym i może testując zakres 4,38 PLN.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here