Naga Markets

Banknoty franka szwajcarskiego (CHF) o nominałach 50, 20, 10, 100Tym razem już kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego (para walutowa CHF/PLN) 15 września co prawda nadal znajduje się w konsolidacji, jednak już przy samym górnym ograniczeniu. W kolejnych dniach zatem warto byłoby skupić się na niewielkiej korekcie intrada oraz na tym, czy rynek podtrzymywać będzie chęci na dalsze podejścia. Wiele wskazuje na to, że rynek jest w stanie realnie sięgnąć jeszcze poziomu 4,93 PLN podobnie jak poprzednim razem. Para walutowa CHF/PLN może zatem zrobić klasyczną korektę i impuls.

Frank z celem znów a 4,93 PLN i okolice

wykres Kurs franka CHFPLN H4 15.09.2022
Kurs franka CHFPLN H4 15.09.2022

Para z frankiem, czyli kurs CHF/PLN podczas ostatnich tygodni wpadł w konsolidację, pomiędzy poziomami 4,93 PLN a rejonem 4,77 PLN. Obecnie nie można powiedzieć, aby coś się zmieniło, zatem para nadal oscyluje na jednych i tych samych poziomach – jednak da się nadal je realnie rozgrywać. Obecnie, powyżej średniej kroczącej rynek może nadal być wspierany w podejściach. Oznacza to, że nadal można szukać sygnałów typu long z celem na oporze D1 – 4,93 PLN.Teraz warto obserwować jak zachowa się dalej rynek franka. Problemem może być obecnie sam sygnał do handlu do wspomnianego rejonu 4,93 PLN, jednak przy korekcie do średniej i odbiciu może znów pojawić się na to szansa.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here