Naga Markets

Kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego (para walutowa CHF/PLN) 12 sierpnia w środę pokazuje o dziwo brak większych zmian względem poprzedni sesji i oscylowanie w mniej więcej tym samym zakresie. Wiele par w tym samym czasie spada, a frank pozostaje w jednej i tej samej strefie. Teraz pytanie zasadnicze brzmi, czy frank nie dołączy do reszty par z polskim złotym, czyli do spadków. Teraz kurs franka warto obserwować w kategoriach tego, co zrobi w zakresie wsparcia, do którego może znów zmierzać w kolejnych dniach. Para walutowa CHF/PLN może zatem jeszcze cofać.

Frank może dołączyć do reszty par ze złotym

wykres Kurs franka CHFPLN H4 12.08.2022
Kurs franka CHFPLN H4 12.08.2022

Para z frankiem, czyli kurs CHF/PLN podczas ostatnich dni podbijała do średniej kroczącej od samego wsparcia H4 – D1. Frank obecnie oscyluje na nieco wyższym poziomie zatem niż ostatnie sesje – w rejonie 4,8180 PLN. Ruch wzrostowy z wyższego interwału czasowego lub samej struktury może zostać jednak zanegowany, kiedy większość par z polskim złotym po prawej stronie traci. Oznacza to, że złoty zyskuje wobec nich i dalszy rozwój sytuacji na parze CHF/PLN zależeć może bezpośrednio od tego.Teraz warto obserwować jak zachowa się dalej rynek franka do złotego. Zakresem docelowym dla niego może być 4,77 PLN w ramach cofnięcia.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>

XTB

Conotoxia

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here