Oznaczenie waluty franka szwajcarskiego CHF z klockówDziś, w piątek widać, że rynek franka szwajcarskiego nadal potrafi oscylować dokładnie na tych samych poziomach – bez zmiany jakiekolwiek z kontekstów. Kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego zatem podczas ostatniej tym razem już sesji tygodnia spada znów do zakresu 4,2430 PLN. W tym momencie widać również, że wykres szuka oparcia na utrzymanie się powyżej – bez przymusu mocniejszego cofania w kolejnych dniach. Para walutowa CHF/PLN tym samym również pokazuje, że może wygenerować dalszy ruch wzrostowy do zakresu 4,26 PLN.

Frank szwajcarski nieco cofa, ogólny kontekst konsolidacyjny

wykres Kurs franka CHFPLN H4 27.08.2021
Kurs franka CHFPLN H4 27.08.2021

Nadal kurs franka szwajcarskiego wobec złotego pokazuje, że rynek nic nie zmienił ze swojego podejścia, jak i nadal pozostaje w tym samym zakresie konsolidacji, która nadal na tym rynku króluje. Podbił on niedawno do poziomów 4,28 PLN – 4,29 PLN a obecnie znów schodzi do 4,24 PLN, gdzie teoretycznie rynek nie ma ciekawego punktu odniesienia dla dalszego handlu.Tym samym również rynek franka szwajcarskiego pokazuje, że może mieć ambiwalentny stosunek do dalszych sesji. Jedyne co, to jeśli zauważymy utrzymywanie 4,24 PLN – istnieje szansa na podbicie od oporu. Warto wziąć to pod uwagę podczas handlu na parze walutowej CHF/PLN w kolejnych dniach. Na razie nie zanosi się na to, aby rynek mógł nagle spadać – negując obecne nastawienie wzrostowe.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here