We wtorek, 12 października kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego podczas kolejnego dnia handlowego pozostaje w mniej więcej tym samym zakresie ruchu – czyli poziomie 4,2780 PLN wybijając wcześniej opór na zakresie 4,26 PLN. Pytanie jednak brzmi, czy podobnie jak poprzednio para CHF/PLN czasem nie wygeneruje znów cofnięcia? Warto zwrócić uwagę na to, że strefa 4,27 – 4,28 PLN ostatnio często jednak zawracała rynek. Para walutowa CHF/PLN zatem może w kolejnych dniach znów cofnąć notowaniami do zakresu 4,25 PLN lub nieco niższego zakresu.

Frank szwajcarski nadal powyżej oporu H4 – D1

wykres Kurs franka CHFPLN D1 12.10.2021
Kurs franka CHFPLN D1 12.10.2021

I po raz kolejny niewiele zmieniło się podczas następnych sesji i po raz kolejny kurs franka szwajcarskiego wobec polskiego złotego wraca powyżej zakresu oporu H4 – D1, czyli poniżej strefy 4,26 PLN. Dawno rynek nie był w stanie jednoznacznie wyłamać strefy, i choć zrobił to znów podczas ostatniego przeglądu – to cofnięcie nagłe nie powinno raczej nikogo dziwić. W tym momencie oscylujemy na zakresie 4,2780 PLN i wydaje się zasadnym sądzić, że rynek może nadal rosnąć.Celem dla rynku w kwestii dalszego ruchu wzrostowego może być zatem 4,30 PLN. Warto podczas kolejnych sesji będzie skupić się na układzie wzrostowym na rynku – a następnie wybadać, czy będziemy tym razem w stanie utrzymać się na tak wysokich jakby nie patrzeć poziomach. Szansa na ruch do 4,30 PLN jest duża.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: theppro sklep | kurs funta online | akcje lpp | biomed lublin akcje | polenergia notowania | cena euro | akcje azoty |Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here