Banknoty franka szwajcarskiego (CHF) o nominałach 50, 20, 10, 100Kurs franka (CHF) kontynuuje wzrosty. Z sesji na sesję możemy obserwować wyższe poziomy. Pomimo niezbyt dużej dynamiki ruchu, cena systematycznie podąża w górę. Wczoraj ponownie mogliśmy obserwować najwyższe poziomy w 2019 roku. Czy raty kredytów we franku szwajcarskim ponownie mogą skoczyć w górę? Dopiero kilka miesięcy temu za CHF płaciliśmy poniżej 3,75 zł (ponad 10 groszy mniej!). Po aktualizacji z godziny 22:10 kurs znajduje się na poziomie 3,8724 złotego. Obecne poziomy mogą co prawda wydawać się “wysokie”, niemniej nie jest to jednak wystarczający powód do spadków. Czy jest szansa na ruch w dół, a może przed nami wyższe poziomy? Zapraszam do zapoznania się z analizą CHF/PLN.

Waluta Kurs Nazwa
CHF 3,8724 frank

Kurs franka szwajcarskiego (CHF) do złotego (PLN)

Kurs CHF/PLN kontynuuje wędrówkę w górę. Wczoraj mogliśmy ponownie obserwować najwyższe poziomy od początku roku. Cena od kilku dni testuje kluczową strefę oporową, jednak jak na razie jest ona broniona. Obszar zaznaczony na fioletowo przy 3,86 zł stanowi silną barierę podażową. Gdyby jednak doszło go jej pokonania, należy spodziewać się przyspieszenia ruchu wzrostowego. Aktualnie trzeba się więc mieć na baczności, to, że cena dotarła do poru nie oznacza, że korekta musi wystąpić. Wiarygodny sygnał sprzedaży pojawi się dopiero po wybiciu dołem czerwonej linii trendu.

Kurs CHF do PLN:

  • Frank na najwyższych poziomach w 2019 roku
  • Na interwale H1 wzrosty są utrzymywane przez układ geometryczny

Kurs franka do złotego CHFPLN

Zobacz również co o franku szwajcarskim mówił dziś Krzysztof Kamiński w Comparic24.TV w programie “Co nowego u złotego”

Sprawdź także: Poranny przegląd rynków: Kurs dolara do jena USDJPY i indeksy giełdowe DAX, NASDAQ

Spoglądając na niższy przedział czasowy – H1, cena zachowuje się w ostatnim czasie wręcz idealnie technicznie. Ostatnie 5 korekt było dokładnie tego samego zasięgu i każdy test dolnego ograniczenia układu Overbalance prowadził do ruchu na nowe szczyty. Aktualnie kluczowym wsparciem jest poziom 3,8444, dopóki cena znajduje się powyżej, obowiązuje tendencja wzrostowa. Rynek co prawda znajduje się w szerokiej strefie oporowej, niemniej wybicie górą jest możliwe.

Kurs franka szwajcarskiego

Aktualizacja z godziny 22:10

Podczas wtorkowej sesji doszło do wybicia nowych tegorocznych szczytów na CHF/PLN. Tym samym mamy do czynienia z pokonaniem górnego ograniczenia konsolidacji. Frankowicze są w opałach, rajd wzrostowy moze przyspieszyć w podczas kolejnych sesji.

Kurs franka do złotego

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here