Naga MarketsKurs euro , dolara, franka do polskiego złotego PLNNotowania EURUSD po raz kolejny zawitały przy poziomie 1.1150. Ostatnim razem było to z końcem marca, kiedy utworzyła się ogromna biała świeca marubozu otwarcia.

Notowania EURUSD po raz kolejny zawitały przy poziomie 1.1150

Miejsce to już w przeszłości było w kręgu zainteresowań podaży, o czym przypominają spadkowe strzałki. Jest to więc opór tygodniowy, czyli ważne miejsce na najbliższe dni.

Te artykuły również Cię zainteresują
Najbliższe ograniczenia dla deprecjacji wspólnej waluty europejskiej to dotychczasowy opór 1.1000, a potem wsparcie 1.0900.

Na dziennym wykresie dobrze widać zależność tworzenia szczytów na wykresie ze wskaźnikiem Stochastycznym. Fakt przebywania w strefie wykupienia tego oscylatora jest sygnałem ostrzegawczym dla posiadaczy długich pozycji.

Zarówno piątek, jak i dzień wczorajszy zostawiły górny cień na zielonej przerywanej linii 1.1150. Sugeruje to, że popyt podejmuje działania, aby zatrzymać aprecjacje Euro. Poważnym testem będzie poziom 1.1080.

Ta żółta strefa na przełomie roku wykazała się potencjałem wzrostowym. Dopiero po spadkach poniżej tej wartości, będzie można rozważyć, czy tygodniowe wsparcia, wymienione w pierwszym akapicie, przetrwają próbę czasu.

Obrona 1.1080 to sygnał do zakończenia korekty i ataku na ostatni szczyt.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here