Naga MarketsBanknoty euro oraz dolaryWe wtorek dolar nieznacznie umacniał się zarówno wobec euro, jak i franka szwajcarskiego, a uwaga inwestorów była skupiona na negocjacjach w sprawie pakietu stymulacyjnego w USA i eskalacji napięć między Stanami Zjednoczonymi a Chinami.

Kurs dolara nieznacznie umacniał się zarówno wobec euro, jak i franka szwajcarskiego

Po tym, jak negocjacje w sprawie nowego pakietu stymulacyjnego między kongresmenami z Partii Demokratycznej a Białym Domem załamały się, prezydent USA Donald Trump podpisał w sobotę rozporządzenie, które częściowo przywraca świadczenia dla dziesiątek milionów Amerykanów, którzy stracili pracę.

Te artykuły również Cię zainteresują
Rynek czeka na kolejne doniesienia ws. pakietu stymulacyjnego, który miały zastąpić wygasłe, bezpośrednie wsparcie finansowe.

Równocześnie rynek czeka na sobotę. 15 sierpnia wysoko postawieni przedstawiciele Chin i USA odbędą telekonferencję, podczas której omówią, jak przebiega wprowadzanie umowy handlowej fazy pierwszej. Podczas rozmów mogą wybrzmieć również wzajemne zarzuty.

Z rynkowego punktu widzenia kluczowym wydaje się spadek poniżej 1,17 USD, co podbije szansę na realizację podwójnego szczytu na wykresie D1.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here