Kurs euro, notowania EURPLNPomimo niezwykle dynamicznych spadków z drugiej połowy minionego tygodnia, kurs euro rozpoczął nowy tydzień dość znaczącymi zyskami, wskutek których cena wspólnej waluty na moment znów przekroczyła barierę 4,37 zł. W trakcie poniedziałkowej sesji kurs euro zyskał ponad 3 grosze, co stanowiło 0,70% (choć w skrajnym momencie wzrosty sięgały ponad 4 gr. tj. 0,94%).


Kurs euro zmierza w kierunku 4,40 zł?

  • EUR powyżej 4,36 zł

Spoglądając na notowania pary walutowej EURPLN zauważymy, że wskutek ubiegłotygodniowych spadków kurs euro osunął się w okolice ostatnio pokonanego oporu (teraz wsparcia). Wczorajsza reakcja popytowa może więc okazać się sygnałem wskazującym na potencjalne odrzucenie tej strefy. Gdyby tak się stało i kurs euro w najbliższym czasie kontynuowałby tendencję wzrostową, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się jego powrotu nawet w rejon 4,40 zł.

We wtorek o poranku kurs euro traci natomiast skromne ,0,5% i znajduje się na poziomie 4,3652 zł.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs dolara (USDJPY) nadal przy 106,500 JPY. Czy umocnienia pary ciąg dalszy?
Następny artykułOmega pod ostrzałem UOKiK
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here