kurs euro, notowania EURPomimo czwartkowych i piątkowych spadków, kurs euro rozpoczyna nowy tydzień dość znaczącymi zyskami, wskutek których cena wspólnej waluty znów przekroczyła barierę 4,35 zł. Czyżby próba zejścia poniżej 4,3430 zł właśnie została zanegowana i kurs euro miał wrócić w okolice 4,40 zł?


Kurs euro zmierza w kierunku 4,40 zł

  • Kurs euro znów rośnie
  • EUR powyżej 4,35 zł

Spoglądając na notowania pary walutowej EURPLN zauważymy, że wskutek ubiegłotygodniowych wzrostów, kurs euro dotarł w okolice 4,40 zł, co było najwyższą wyceną wspólnej waluty od początku lipca 2018 roku. To właśnie tam, w miniony czwartek pojawiła się większa reakcja podażowa, w wyniku której kurs euro osunął się aż w okolice 4,3235 zł, pokonując przy tym horyzontalne wsparcie w wysokości 4,3430 zł.

Mimo to, w poniedziałek o poranku znów obserwujemy aprecjację kursu euro, w efekcie czego jego cena przekroczyła nie tylko opór w wysokości 4,3430 zł, lecz także barierę 4,35 zł. Jeżeli tylko tendencja ta będzie kontynuowana, kurs euro mógłby ponownie wzrosnąć nawet w okolice 4,40 zł.

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułChaos, paraliż i bałagan – komentarz poranny TMS Brokers
Następny artykułNajwiększe bańki świata: Kompania Szkocka
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here